Bij wie kunt u terecht voor schoolmaatschappelijk werk?

Voortgezet onderwijs

Wellant College en Willem van Oranje:
Peter Tas, e-mailadres petertas@flexusjeugdplein.nl, telefoonnummer 06-43 08 55 40

Actief College en Hoeksch Lyceum:
Mariska Steur, e-mailadres mariskasteur@flexusjeugdplein.nl

Christelijke basisscholen op reformatorische grondslag

Gerda van Es, e-mailadres gvanes@stichtingdevluchtheuvel.nl, telefoonnummer 06-15 37 76 76

Beline Kuipers, e-mailadres bkuipers@stichtingdevluchtheuvel.nl, telefoonnummer 06-25 48 30 52

Carolien Bor, e-mailadres cbor@stichtingdevluchtheuvel.nl, telefoonnummer 06-15 28 24 92

Openbare en christelijke basisscholen

Oud-Beijerland

Marie-Jose Roefs, e-mailadres m.roefsgrem@csgdewaard.nl, telefoonnummer 06-53 94 10 81
Sara Ramzani, e-mailadres s.ramzani@kwadraad.nl, telefoonnummer 06-40 71 64 73

Binnenmaas/Strijen

Maike Breijnaerts, e-mailadres m.breijnaerts@kwadraad.nl, telefoonnummer 06 55 88 10 46
Fleur Krebbers, e-mailadres f.krebbers@kwadraad.nl, telefoonnummer 06-40 79 96 50

Cromstrijen/Korendijk

Marijke Kienhuis, e-mailadres m.kienhuis@kwadraad.nl, telefoonnummer 06-40 23 03 82
 

Niet gevonden wat u zocht?

Vul dan het contactformulier in zodat wij u verder kunnen helpen.

U bent hier:Home | Partners | Bij wie kunt u terecht voor schoolmaatschappelijk werk?
Deel deze pagina

E-mail: info@jeugdteamhw.nl 
Telefoon: 088-123 99 25 / 140186